Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie, śląskie

  • 155 800 zł
  • 820 m²
  • 190 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Toś-Pr...

Skontaktuj się

Działka budowlana Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

155 800 zł

820 m²

190 zł/m²

Działka budowlana Miasteczko Śląskie

Zaktualizowane: 13 maja 2026

155 800 zł 820 m² 190 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 155 800 zł (190 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 820 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 24m; szerokość: 33m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, szambo

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie!

Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie.
Działka o powierzchni 820 m2.
Wymiary działki około 24 m x 33 m 
Działka w trzeciej linii zabudowy - drogą gminna asfaltowa (w trakcie - nowy asfalt), od frontu - droga prywatna.

Dostępne działki: 798 m2, 805 m2, 820 m2, 920 m2. (...)

Agent

Agnieszka Toś-Przybyłek

533 777...

533 777 965

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 777...

533 777 965

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości